Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do I Dazzle You?

Za sve Twilight Fanove!
 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Twilight saga quiz

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptypon oľu 29, 2010 12:46 pm

Jedna od igara u kojima je potrebno razmisljati. Evo kako radi: ja cu sada postaviti pitanje, i onaj tko ce postati poslije mene ce biti onaj tko zna odgovor na moje pitanje, znaci dati ce odgovor na pitanje koje sam postavila ja i postaviti ce svoje pitanje, onda ce onaj poslije odgovarati na pitenje koje je postavio ovaj iznad njega.
Mislim da bi bilo jako lijepo kada bi imali Voditeljice kviza ili neki slicni status, pa onaj tko u jednom tjednu ima najvise tocnih odgovora osvaja status Sumrak stručnjaka, ili nesto slicno (sumrak znalac itd) Ali to nije nuzno.Znaci evo pitanje:

Kako se zovu žene Are, Caiusa i Markusa?

I da, svako pitanje istice nakon 24 sata, znaci ako na pitanje nije odgovoreno u roku 24 sata, netko mora postaviti novo pitanje..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptypet tra 02, 2010 1:56 pm

Novo pitanje,pošto na prvo nitko nije već dugo odgovorio:
Što je pisalo na zdjelici koju je Rosalie u Praskozorju dala Jacobu,nakon što ju je "uredila"?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptysub tra 03, 2010 10:05 pm

Floki meni se čini...

Kako se Edwardov tata zove?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptyčet tra 08, 2010 2:24 pm

Edward

Kakve je oči imao Edward preije mego je postao vampir?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptysub tra 10, 2010 7:44 pm

Zelene alien
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptyned tra 11, 2010 10:30 am

Pitanje??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptyned tra 11, 2010 10:41 am

Hmmm,pa evo:
GDJE SU EDWARD I BELLA IŠLI NA MEDENI MJESEC??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptypon tra 12, 2010 12:06 pm

NA otok Esme

Zašto su se vratili s medenog mjeseca?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Emptypon tra 12, 2010 3:41 pm

Jer je Bella ostala trudna. pirat
Zašto je Jacob Renesmee dao nadimak Nessie??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Twilight saga quiz Empty
PostajNaslov: Re: Twilight saga quiz   Twilight saga quiz Empty

[Vrh] Go down
 
Twilight saga quiz
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Twilight-Sumrak
» Twilight funny
» Twilight-Sumrak (2008)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Do I Dazzle You? :: OffTopic-
Forum(o)Bir: