Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do I Dazzle You?

Za sve Twilight Fanove!
 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristen Stewart

Go down 
Autor/icaPoruka
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet vel 11, 2010 10:54 pm

Ovdje možete pisati i stavljati komentare o Kristen Stewart Smile
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 7:41 pm

evo našla sam nešto o Kristen:

Kristen Stewart je rođena u Los Angelesu, gdje trenutačno živi sa svojom obitelji. Potječe iz obitelji koja je oduvijek u glumačkom poslu, stoga nije čudno što je i sama veoma brzo stala pred televizijske i filmske kamere. Njezin otac John Stewart je redatelj i televizijski producent, koji radi za Fox, a majka, Jules Mann-Stewart, scenaristica je porijeklom iz Australije. Kristen ima trojicu braće, gitarista Camerona Stewarta, biološkog brata, te Dane-a i Taylora, posvojenu braću.

Karijeru je započela kad joj je bilo samo osam godina. Jedan ju je glumački agent zapazio kako glumi u školskoj predstavi, na osnovu čega je dobila malu ulogu u Disneyevu projektu "Trinaesta godina". Veći je dio djetinjstva provela pojavljujući se u filmovima kao kćer glavnog junaka, a filmski su joj roditelji bili neke od najvećih glumačkih zvijezda, poput Jodie Foster, Dennisa Quaida ili Sharon Stone. Završivši sedmi razred osnovne škole, školovanje je nastavila u dopisnoj školi, jer joj je glumačka karijera oduzimala sve više vremena.

Kristenina prva važnija uloga bila je u filmu Soba panike uz slavnu Jodie Foster. Za tu je ulogu dobila odlične kritike pa su ubrzo zaredali i novi poslovi u filmovima poput Đavolje ždrijelo, Misija bez dozvole, Iza vanjštine i drugima. Posebne je pohvale zavrijedila za film Speak, u kojem je - tada je imala 13 godina - fantastično interpretirala silovanu djevojčicu koja nakon tragedije prestaje govoriti.

Iako se poslije pojavila u desetak hollywoodskih ostvarenja, tek je potkraj 2007. godine dobila priliku da iskusi što znači biti zvijezda. Tada je, naime, od redateljice Catherine Hardwicke primila poziv da odigra ulogu Belle Swan u filmu Sumrak, prema istoimenom književnom predlošku Stephenie Meyer. Iako su se producenti nadali uspjehu, euforija koja je zavladala pošto je film stigao u kina nadmašila je sva očekivanja.

Kristen je donedavno bila bliska prijateljica s glumicom Nikki Reed.[1]

U slobodno vrijeme voli se zabavljati surfajući na valovima, u čemu je i prilično vješta, a opuštanje joj ide uz sviranje gitare. Velika je obožavateljica rock-glazbe i u njezinu se CD-playeru može naći ponešto žestoka zvuka-obožava grupe Green Day, Nirvana, Beck, U2 i Radiohead, a vječna su joj inspiracija i legendarni Beatlesi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 8:31 pm

Imam i ja nešto o njoj: Smile Very Happy
Ime: Kristen Jaymes Stewart
Nadimak: Kris, KStew
Datum rođenja: 09.travnja 1990.g.
Mjesto rođenja: Los Angeles
Roditelji: John i Jules
Brat: Cameron
Visina: 1.68 m
Oči: zelene
Što sluša: U2, Radiohead, The Beatles, The Specials, Laura Marling, Green Day, Nirvana, Beck
Što čita: Charles Bukowski, Kurt Vonnegut, John Steinbeck
Kućni ljubimci: mačka i tri psa
Želi: studirat književnost u Sydneyju
Zanimljivost: nosila je smeđe leće na snimanju `Sumraka` jer njezin lik Bella u knjizi ima smeđe oči

-Glumica odrasla u Los Angelesu za sebe kaže da nije tipična teen zvijezda jer sluša alternativnu glazbu i stari rock, a najbolje se opušta dok svira gitaru.Kristen kaže da se ne voli previše uređivati i da je u privatnom životu gotovo uvijek bez šminke. Najbolje se osjeća u jednostavnim majicama i trapericama, a za svoj stil kaže da je spoj casual sportskog stila i alternative.
-Kao dijete redovito su je odbijali na audicijama za dječje glumce jer je, kako sama kaže, oduvijek bila previše ozbiljna.
'Nikad nisam bila tip veselog djeteta idealnog za Disneyjeve programe za najmlađe. Uvijek bi prvi komentar bio da sam previše ozbiljna', rekla je Stewart.

-Mladu su glumicu zamijetili agenti nakon što je nastupila na školskom koncertu i ubrzo nakon toga krenula je po audicijama.
Njezin glumački proboj bio je munjevit zahvaljujući izvrsno odigranoj ulozi kćeri Jodie Foster u 'Sobi panike', a potvrdila je svoj status nove glumačke nade i ulogom u filmu 'U divljini' koji je režirao Sean Penn.
Nakon uloge u 'Sobi panike', koju je dobila umjesto Hayden Panettiere, Kristen je osjetila na svojoj koži da slava ima dva lica.
'Mislim da su druga djeca iz škole bila jako ljubomorna. Iako je to bila jedna
od mojih prvih uloga i nisam bila nikakva zvijezda, učenici su mi znali prirediti grozne trenutke. Derali su se na mene kad bi me sreli u hodniku i govorili mi ružne stvari, iako se nikad nisam pravila važna ili glumatala da sam faca jer sam glumica. Bili su zločesti prema meni i to me je boljelo.
Promijenila sam nekoliko škola, ali uvijek bi bilo isto. Djeca znaju biti katkad vrlo okrutna', kaže Kristen.

-Zahvaljujući ulozi Belle Swan u filmskoj ekranizaciji bestsellera Stephenie Meyer 'Sumrak', vinula se u zvjezdane visine.
Iako su mišljenja podijeljena jer neki smatraju da Kristen nije bila dobar izbor za tu ulogu, filmski kritičari se slažu u jednom - pred ovom Amerikankom nježnih crta lica velika je budućnost.
-Mnogi je zbog njezine odlučnosti da pažljivo bira uloge i filmove u kojima glumi uspoređuju s talentiranom Ellen Page ('Juno') jer obje žele da ih se cijeni zbog njihovih uloga, a ne izgleda.
-Kristen koja je u glumačkom poslu od malih nogu kaže da ju je iznenadna popularnost zbog uloge Belle Swan jako iznenadila te da se još privikava biti pod povećalom javnosti.
-Osamnaestogodišnja zvijezda hit filma 'Sumrak' kaže da je nekoliko puta čak doživjela i neke neugodnosti jer je neke obožavateljice ne vole jer je dobila priliku glumiti u društvu 22-godišnjeg Roberta Pattinsona, miljenika tinejdžerica koji u tom filmu igra Edwarda Cullena.
'Prilikom potpisivanja autograma neki su mi klinci znali reći: 'Ovdje smo samo zbog Roberta, ti nas uopće ne zanimaš. I nemoj misliti da si nešto posebno. Uopće nas ne zanima tvoj autogram'', rekla je Kristen koja je dosad, između ostalog, glumila u filmovima Soba panike, Zathura, Skakač, Đavolje ždrijelo s Dennisom Quaidom i U divljini.

-Kristen će ponovno igrati ulogu Belle Swan u novom nastavku 'Sumraka' pod nazivom 'Mladi mjesec',a premijera je zakazana za 20. studenoga 2009. Taj će film režirati redatelj Chris Weitz ('Zlatni kompas') koji je zamijenio redateljicu prvog dijela Catherine Hardwicke.

Njezine glazbene kvalitete moći ćemo provjeriti i u biografskom filmu o legendarnom ženskom bendu The Runaways u kojem će tumačiti ulogu slavne rokerice Joan Jett, autorice kultnih hitova 'I Love Rock 'N' Roll', 'Bad Reputation' i 'I Hate Myself For Loving You'.

-Ipak, mlada je glumica svjesnavažnosti obrazovanja, pa razmišlja upisati fakultet u Sydneyju odakle je njezina majka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 8:35 pm

U koliko je ona filmova glumila?,jer jučer sam gledala Zathuru..... Question Question Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 8:40 pm

Ewo filmova:
Soba panike, Zathura, Skakač, Đavolje ždrijelo s Dennisom Quaidom i U divljini.
To sam jedino našla
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 8:43 pm

ma ok,to je dovoljno valjda je imala više manjih uloga) iako sam gledala Jumpera (Skakača) ona se pojavila na kraju oko 15 sec. Sad
[Vrh] Go down
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon vel 15, 2010 10:13 pm

Zathura je bio jučer ˇˇ
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyuto vel 16, 2010 2:55 pm

Aha,sada već prekjučer.Jer je utorak*** alien
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyuto vel 16, 2010 9:05 pm

No,no cure,sad ste malo OFF!! confused
Kristenine slikiceeee:

Kristen Stewart Kristenstewartwhinesabo
Kristen Stewart Kristenstewart000809jamv
Kristen Stewart Kristenstewartpic
Kristen Stewart Kristenstewartla
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyuto vel 16, 2010 9:32 pm

2. je najbolja Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypon oľu 08, 2010 7:06 pm

Lana je napisao/la:
U koliko je ona filmova glumila?,jer jučer sam gledala Zathuru..... Question Question Question
Adventureland, The messenger, Speak, Panic room... To su joj malo veće uloge
Ja gledala Adventureland i Panic room, a Runaways jedva cekam, glume ona i Dakota F. Wink
[Vrh] Go down
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyuto oľu 09, 2010 5:45 pm

samo bih zamolila da staviš avatar =)
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptypet oľu 12, 2010 11:45 pm

Nisam skužila kako se stavlja... P.S.: Forum je supp!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyuto oľu 16, 2010 9:34 pm

evo našla sam još par slikica:


Very Happy
[Vrh] Go down
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet oľu 18, 2010 12:16 am

Čak joj i lijepo stoji plava kosa =)
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet oľu 18, 2010 11:24 am

Da...ali ipak meni se više sviđa smeđa..
[Vrh] Go down
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet oľu 18, 2010 11:36 am

Meni joj je crna super

Kristen Stewart Kristen-stewart-tca-awards
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet oľu 18, 2010 10:09 pm

Ok,znam da sam sad malo off,ali meni je Kris najjj sa smeđom kosom!! geek
[Vrh] Go down
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Emptyčet oľu 18, 2010 11:36 pm

ma nisi off,ovdje se priča o njoj =
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Sponsored content





Kristen Stewart Empty
PostajNaslov: Re: Kristen Stewart   Kristen Stewart Empty

[Vrh] Go down
 
Kristen Stewart
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rođendan Kristen Stewart

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Do I Dazzle You? :: Glumci-
Forum(o)Bir: