Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Dobrodošli,Registrirajte se!

Admin
Do I Dazzle You?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do I Dazzle You?

Za sve Twilight Fanove!
 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Robert Pattinson

Go down 
Autor/icaPoruka
Vanessa X Potter
Admin
Admin
Vanessa X Potter


Broj postova : 161
Join date : 09.02.2010
Age : 26
Lokacija : La Push

Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptyčet vel 11, 2010 10:53 pm

Ovdje možete stavljati slike i videote i pisati o Robertu Pattinsonu Smile
[Vrh] Go down
https://doidazzleyou.forumcroatian.com
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 7:23 pm

Evo,našla sam neke slikice:


Robert Pattinson A>

Robert Pattinson A>

Robert Pattinson A>

Robert Pattinson A>
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 7:32 pm

Našla sam nešto ćudno o Robertu:
(članak iz novina)

Aura macho muškarca koja je krasila zvijezdu "Sumraka" Roberta Pattinsona mogla bi biti izgubljena. Jedan od najseksepilnijih "vampira" za kojim su patile tisuće žena izjavio je kao je alergičan na vagine.

- Stvarno mrzim vagine, bio sam s nagim ženama 12 sati u zajedničkoj prostoriji i da nisam bio jako mamuran vjerojatno bi povratio od pogleda na gole žene - izjavio je i ostao živ Robert Pattinson.

I dok je njegov alter ego vampirski princ bio šarmantan, mlada zvijezda "Sumraka" očigledno od žena više voli svog psa kojega je u intervjuu za časopis Details spomenuo nekoliko puta.

- Trenutno sam emocionalno povezan samo s mojim psom, obožavam ga - rekao je .

weird......... banana boy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 8:12 pm

Pošto je on svim curkama zgodan i sexy,ewo:
Ime: Robert Thomas Pattinson
Datum/mjesto rođenja: 13.5.1986., London, Engleska, UK
Obitelj: roditelji Claire i Richard, starije sestre Lizzy(25) i Victoria(27)
Nadimak: Rob, Rpattz
Visina: 185 cm
Boja očiju/kose: zelene, smeđa
Zanimanje: glumac, glazbenik, model
Zaštitni znak: neuredna frizura
Glumačka inspiracija: Jack Nicholson

Robert svira gitaru i klavir, i sklada glazbu. Također pjeva dvije pjesme na soundtrack albumu filma Sumrak, "Never Think" koju je napisao zajedno sa Samom Bradleyem i "Let Me Sign" koju su napisali Marcus Foster i Bobby Long.
Pjesme su bile uključene u film nakon što ih je redateljica Catherine Hardwicke dodala u ranu verziju filma, bez Robertova znanja, a on se složio da je jedna od njih zaista scenu učinila boljom, baš kao da je trebala biti tamo.
Us Magazine je objavio da saundtrack za nadolazeći film "How To Be" sadrži tri originalne pjesme koje izvodi Robert, a skladao ih je skladatelj Joe Hastings.
U stranu snimanje soundtracka, Robert je rekao:"ja nikad nisam uistinu snimio nešto, samo sam svirao u pubovima i slično", a kada ga pitaju o profesionalnoj glazbenoj karijeri, on kaže:"Glazba mi je plan B, ako gluma propadne!"
2008. godine, pjevao je sa svojim bendom "Bad Girls".
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 8:21 pm

Ok,jesam li ja to pročitala ''Bad Girls'' ????'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 8:24 pm

Aha!
I ja sam se čudila! albino
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Emptypon vel 15, 2010 8:29 pm

ok,to je čudno...jedino ako je promijenio spol tijekom godina! Very Happy Laughing Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Robert Pattinson Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Empty

[Vrh] Go down
 
Robert Pattinson
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Interview for REMEMBER ME !!
» Robert Pattinson bites Tyra Banks
» Robert Pattinson The Today Show Interview on March 3, 2010
» Robert s fanovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Do I Dazzle You? :: Glumci-
Forum(o)Bir: